050-253-7069
עיצוב גינות
מרפסת וגג

גרים בבניין? בדירת גג או בפנטהאוז? צוות ארבע עונות מתמחה בעיצוב והקמת גינות מעוצבות במרפסות ובגגות. המרפסת או הגג הינם חלק בלתי נפרד מחלל המגורים. שילוב של גינה במרפסת או בגג מנצל את המקום המוגדר ומעניק לדיירי הבית פינה ירוקה ושופעת פרחים הנחוצה בכל בית.
דווקא העובדה שמדובר במרחב של מרפסת או גג מחייב אותנו לחשוב בצורה יעילה ויצירתית על מנת לממש את מלוא הפוטנציאל ולהקים גינה משגשגת ופינה ירוקה שמשקפת טבע.
הצוות המקצועי והמיומן של ארבע עונות בעלי ניסיון רב בתכנון גינות מרפסת וגג, יודעים לתכנן, להתאים ולהתחשב בכל המשתנים הכרוכים בגינות מרפסת ומומחים בליצור מתנאי שטח יחודיים של מרפסות- כגון הצללה או מרחב קטן- יתרונות שיהפכו את הגינה למעוצבת, מרשימה, צומחת ומשגשגת.

עיצוב והקמת גינה  בגג ובמרפסת הינה התמחות המשלבת כמה שלבים חשובים:

תכנון- בארבע עונות לפני שאנחנו ניגשים למשימה אנו לומדים את הפרויקט. נבחן את תנאי השטח של המרפסת והגג והתאמת הגינה אליהם וניקח בחשבון את רצונות וצרכי הלקוחות והאופן בו הם רואים את גינת החלומות על מנת להגיע להתאמה מקסימלית. רק לאחר הבנת מורכבות הפרויקט אנו ניגשים למלאכת תכנון הפרויקט.

עיצוב- עיצוב הגינה מורכב משני שלבים. השלב הראשון הוא תכנון  הגינה והפונקציאליות שלה. השלב השני  הוא בחירת החומרים והאלמנטים בגינה. עיצוב מרפסת או גג מחיבים תכנון מוקפד אשר יחד עם בחירת החומרים המתאימים  יוצרים גינה מנצחת המותאמת  לחלל המרפסת או הגג.

הקמה-  הקמה נכונה היא תוצר של תכנון. הזמנת כל החומרים, עבודה מדויקת בכל שלבי ההקמה. שמירה על ניקיון הסביבה, פינוי הפסולת והגשת הגינה באופן שלם. בצוות ארבע עונות הגננים מקצועיים וכל העבודה נעשית בפיקוח מלא של דודי ועומר, הבעלים של ארבע עונות.

שירות- השירות אצלנו בארבע עונות חשוב ביותר! הוא בא לידי ביטוי בשקיפות במתן ההצעה וברמת הפירוט שלה, בהבנת הצרכים, ביעוץ המקצועי והתאמת התכנון והעיצוב של הגינה לתנאי השטח. לאורך כל הפרויקט אנו זמינים ובקשר ישיר ורציף עם הלקוח ובמענה זמין גם לאחר סיום הפרויקט.

הצוות המקצועי והמיומן של ארבע עונות בעלי ניסיון רב בהקמה, תכנון ועיצוב גינות. צוות ארבע עונות יעצב ויקים את גינת הנוי הפורחת שלכם עם חומרים טבעיים, בשילוב עם אלמנטים של בניה אקולוגית.

הצוות שלנו מורכב מעובדים מנוסים ונמרצים וכולל אגרונום המתמחה בנושאי קרקע ומים/תכנון מערכות השקיה/אקולוגיה בחצר הנוי.

ארבע עונות – עיצוב, תכנון. הקמה.

ארבע עונות- גינון עם אהבה לטבע.

כתבות וטיפים על גינון

שילוב אבני מדרך בגינה

בעיצוב והקמה של גינות נעשה לעיתים קרובות שימוש באבני מדרך .אבני מדרך מהוות בסיס ליצירת שבילים, תיחום אזורים וליצירת משטחי ישיבה לאבני מדרך בגינה מטרות

להמשך קריאה...

לפרטים ולתיאום פגישה התקשרו 050-253-7069
או מלאו את הטופס המצורף