050-253-7069

פינות ישיבה ופרגולות

הגינה המודרנית מהווה את המקום הנוח והשלו בבית, פינת הטבע הירוקה, היכן שניתן להתאסף עם משפחה וחברים, לנשום את האוויר הנקי ולהירגע.
פינות ישיבה ופרגולות הן חלק אינטגרלי בהפיכת הגינה למקום שנעים לנוח ולבלות בו זמן איכות עם האנשים הקרובים אליכם. הן מספקות כר נוח לישיבה בגינה והופכות את החלל למקום מרגוע נעים.
אצלנו ב"ארבע עונות" מאמינים כי מעבר לעניין הנוחות, פרגולות ופינות ישיבה הינן אלמנט עיצובי משמעותי בחלל הגינה.
ב"ארבע עונות" חשוב לנו שהפרגולות ופינות הישיבה ידגישו את היופי של הגינה הירוקה והפורחת. אלמנטים של מערכות ישיבה ופרגולות מוסיפים עניין ואופי לגינה ומעניקות לה מראה מעוצב ושלם יותר. לפינות הישיבה ולפרגולות תפקיד חשוב בקביעת הטון העיצובי והאווירה השוררת בגינה. הן מעניקות יופי ייחודי עם גוון אישי, והופכות את הגינה למקום שכיף לשהות בו.
בהקמת פרגולות ופינות ישיבה "ארבע עונות" משתמשים בחומרים עמידים ואיכותיים שמתאימים לכל סוגי מזג האוויר, וההתקנה נעשית ע"י בעלי מקצוע אמינים ובעלי ניסיון על מנת לקבל את התוצאות הטובות  ביותר.

הקמת פינות ישיבה ופרגולות הינה התמחות המשלבת כמה שלבים חשובים:

תכנון- בארבע עונות לפני שאנחנו ניגשים למשימה אנו לומדים את הפרויקט.
ראשית נבחן את תנאי השטח של הגינה הקיימת, וניקח בחשבון את רצונות וצרכי הלקוחות על מנת ליצור פינת ישיבה ופרגולה שיתאימו בצורה מקסימלית לאופי הגינה והלקוח. רק לאחר הבנת מורכבות הפרויקט אנו נגשים למלאכת תכנון הפרויקט.

עיצוב- בארבע עונות שמים דגש מיוחד על בחירת חומרי הגלם לבנית ועיצוב הפרגולות ופינות הישיבה- סוגי האבנים, אופי עמודי העץ של הפרגולות ועוד אלמנטים עיצוביים טבעיים.

הקמה-  צוות של ארבע עונות מקים את פינות הישיבה והפרגולות בצורה מקצועית, אמינה ויסודית וכל העבודה נעשית בפיקוח מלא של דודי ועומר דורנאי, הבעלים של ארבע עונות.

שירות- השירות אצלנו בארבע עונות חשוב ביותר. הוא בא לידי ביטוי בהבנת הצרכים, ביעוץ המקצועי ובהתאמת התכנון והעיצוב של פינות הישיבה והפרגולות לתנאי השטח.

הצוות המקצועי והמיומן של ארבע עונות בעלי ניסיון רב בתכנון ועיצוב גינות. צוות ארבע עונות יעצב ויקים את גינת הנוי הפורחת שלכם עם חומרים טבעיים, בשילוב עם אלמנטים של בניה אקולוגית.

הצוות שלנו מורכב מעובדים מנוסים ונמרצים וכולל אגרונום המתמחה בנושאי קרקע ומים/תכנון מערכות השקיה/אקולוגיה בחצר הנוי.

ארבע עונות – עיצוב, תכנון. הקמה.

כתבות וטיפים על גינון

שילוב אבני מדרך בגינה

בעיצוב והקמה של גינות נעשה לעיתים קרובות שימוש באבני מדרך .אבני מדרך מהוות בסיס ליצירת שבילים, תיחום אזורים וליצירת משטחי ישיבה לאבני מדרך בגינה מטרות

להמשך קריאה...

לפרטים ולתיאום פגישה התקשרו 050-253-7069
או מלאו את הטופס המצורף