050-253-7069

פינות חי

פינות חי 

יותר ויותר אנשים מקימים בחצר הפרטית שלהם פינות חי ולולים ביתיים. הגינה מעניקה לנו את האפשרות לאמץ לחיקנו בעלי חיים "אקזוטיים" יותר כגון ארנבים, תרנגולות וכדומה. מדובר בהזדמנות חינוכית ומהנה. אנחנו בארבע עונות רואים את המגמה של גידול תרנגולות בלולים ביתיים צומחת ועולה, כשהיא צופנת בתוכה יתרונות רבים ומשמעותיים. תיחזוק הלול באופן שוטף הינו קל ופשוט ואינו דורש השקעה רבה, התרנגולות מרחיקות חרקים ורמשים מהגינה ומאפשרות "מיחזור" לפסולת אורגנית כי הן מאוד נהנות משאריות מזון. וכמובן שאין דבר יותר כיף מלקום בבוקר ולאכול ביצים טריות ובריאות.
אצלנו בארבע עונות מקימים פינות חי ולולי תרנגולות במקצועיות ואהבה רבה.

עיצוב והקמת פינות חי ולולי תרנגולות הינה התמחות המשלבת כמה שלבים חשובים:

תכנון- ב"ארבע עונות" אנחנו מתכננים את פינות החי ולולי התרנגולות בהקפדה רבה, תוך השמת דגש מיוחד על הצרכים השונים של החיות, התאמת המבנים לכך והתחשבות בתוואי הגינה ומזג האוויר, כל זאת על מנת להקים פינת חי נעימה, מרווחת ומותאמת לחיות.  

עיצוב- ב"ארבע עונות" אנחנו מעצבים את פינות החי בצורה המקצועית והטובה ביותר תוך התחשבות בתנאי השטח ואופי בעלי החיים על מנת שהיא תתפקד בצורה פונקציונלית, תחזיק מעמד לאורך זמן ותהווה בית חם ונעים לחיות.  

הקמה-  הקמה נכונה היא פועל יוצא של ארגון מדויק. הזמנת כל החומרים ועבודה מוקפדת לאורך כל שלבי ההקמה. הצוות של ארבע עונות מיומן, מקצועי ואיכותי וכל העבודה נעשית בפיקוח מלא של דודי ועומר דורנאי הבעלים של ארבע עונות.

שירות- השירות אצלנו בארבע עונות חשוב ביותר! הוא בא לידי ביטוי בהבנת הצרכים, בשקיפות, ביעוץ המקצועי וההתאמה של התכנון והעיצוב של פינות החי ולולי התרנגולות לתנאי השטח של הגינה. לאורך כל הפרויקט אנו זמינים ובקשר ישיר ורציף עם הלקוח ובמענה זמין גם לאחר סיום הפרויקט.

הצוות המקצועי והמיומן של ארבע עונות בעלי ניסיון רב בהקמה, תכנון ועיצוב גינות. צוות ארבע עונות יעצב ויקים את גינת הנוי הפורחת שלכם עם חומרים טבעיים, בשילוב עם אלמנטים של בניה אקולוגית. הצוות שלנו מורכב מעובדים מנוסים ונמרצים וכולל אגרונום המתמחה בנושאי קרקע ומים/תכנון מערכות השקיה/אקולוגיה בחצר הנוי.

ארבע עונות – עיצוב, תכנון. הקמה.

ארבע עונות- גינון עם אהבה לטבע

כתבות וטיפים על גינון

שילוב אבני מדרך בגינה

בעיצוב והקמה של גינות נעשה לעיתים קרובות שימוש באבני מדרך .אבני מדרך מהוות בסיס ליצירת שבילים, תיחום אזורים וליצירת משטחי ישיבה לאבני מדרך בגינה מטרות

להמשך קריאה...

לפרטים ולתיאום פגישה התקשרו 050-253-7069
או מלאו את הטופס המצורף