050-253-7069

פינות משחק לילדים

מה יותר פסטורלי מילדים קופצים, רצים ומשחקים בתוך גינה ירוקה שטופת שמש ומלאה בפרחים?
ילדים זקוקים לאווירת חוץ, ליהנות ממקום שמספק להם את האפשרות להתרוצץ ולהוציא אנרגיות במשחק.
לשם כך ארבע עונות מספקת שירות הקמה של פינות משחק ייחודיות לילדים בתוך הגינה. באמצעות פינות המשחק הגינה הופכת למקום ביתי, אישי וחם יותר.
פינות המשחק של ארבע עונות כוללות מתקנים יצירתיים, מהנים ובטיחותיים אשר מאפשרים אפיק  כיפי ובריא לפעילות פיזית של הילדים מחוץ לכתלי הבית (ואפשר גם עם ההורים..).

עיצוב והקמת פינות משחק הינה התמחות המשלבת כמה שלבים חשובים:

תכנון- לפני שמקימים פינת משחק יש לקחת בחשבון את הגודל הרצוי של פינת המשחק, את גיל הילדים ואת המתקנים הרצויים. על כן נבחן את תנאי השטח של הגינה ונתחשב ברצונות וצרכי הלקוחות, תוך השמת דגש מיוחד על בטיחות ועמידות המבנים.

עיצוב- עיצוב גינת משחקים נעשה מתוך מחשבה על השילוב המתאים בין פינת המשחקים ליתר הגינה. כדי לעצב את פינת המשחק המתאימה ביותר למשפחה ניקח בחשבון את אופי והרכב המשפחה, ונתחשב ברקע הקיים של הגינה כך שפינת המשחקים תשתלב בצורה הרמונית ונעימה במרחב הגינה.

הקמה-  הקמה נכונה היא פועל יוצא של ארגון מדויק. הזמנת כל החומרים ועבודה מוקפדת לאורך כל שלבי ההקמה, תוך הקפדה על בטיחות והתאמה לתוואי הגינה. הצוות של ארבע עונות מיומן, מקצועי ואיכותי וכל העבודה נעשית בפיקוח מלא של דודי ועומר דורנאי, הבעלים של ארבע עונות.

שירות- השירות אצלנו בארבע עונות חשוב ביותר! הוא בא לידי ביטוי בהבנת הצרכים, בשקיפות, ביעוץ המקצועי והתאמה של התכנון והעיצוב של פינת המשחק לתנאי השטח של הגינה. לאורך כל הפרויקט אנו זמינים ובקשר ישיר ורציף עם הלקוח ובמענה זמין גם לאחר סיום הפרויקט.

הצוות המקצועי והמיומן של ארבע עונות בעלי ניסיון רב בהקמה, תכנון ועיצוב גינות. צוות ארבע עונות יעצב ויקים את גינת הנוי הפורחת שלכם עם חומרים טבעיים, בשילוב עם אלמנטים של בניה אקולוגית.

הצוות שלנו מורכב מעובדים מנוסים ונמרצים וכולל אגרונום המתמחה בנושאי קרקע ומים/תכנון מערכות השקיה/אקולוגיה בחצר הנוי.

ארבע עונות – עיצוב, תכנון. הקמה.

ארבע עונות- גינון עם אהבה לטבע

כתבות וטיפים על גינון

שילוב אבני מדרך בגינה

בעיצוב והקמה של גינות נעשה לעיתים קרובות שימוש באבני מדרך .אבני מדרך מהוות בסיס ליצירת שבילים, תיחום אזורים וליצירת משטחי ישיבה לאבני מדרך בגינה מטרות

להמשך קריאה...

לפרטים ולתיאום פגישה התקשרו 050-253-7069
או מלאו את הטופס המצורף