050-253-7069

אודות גינון אקולוגי

הקשר בין אדם לטבע הוא קשר חזק מאוד. בני אדם, חיות וצמחים תלויים אחד בשני במערכת אקולוגית עצומה ורבת משתנים ולחיות בהרמוניה זוהי המטרה האולטימטיבית של כולנו.
כפי שאנחנו בארבע עונות מאמינים, כל אובייקט בעולמנו מקיים יחסי תלות עם הסביבה שלו, כל דבר קשור לדבר אחר. משמעות גינה אקולוגית היא גינה המתחשבת באזור גאוגרפי, תוך התחשבות בתנאי מיקרו, כיווני אוויר, אקלים, ומיקום אלמנטים שונים בגינה בהתאמה לתוואי השטח ולכל המרקמים שמסביב.
בגינות האקולוגיות שאנחנו ארבע עונות יוצרים, מתקיימת סביבה הדדית, בריאה, ירוקה ושופעת וזאת תוך התחשבות בסביבה הקיימת בזמן תכנון והקמת הגינה.

צוות ארבע עונות הפועל מעל עשור בהקמת גינות תוך "אני מאמין" של קיימות ואקולוגיה, דואג ליצור גינות שהן לא רק פינות חמד יפות ופורחות, אלא גם גינות אשר מחזקות ומשפרות את הקשר בין האדם לטבע. הגינות של ארבע עונות יוצרות תחושה הרמונית והדדית עם הסביבה. כך הגינה מתפקדת כמקום מפלט מלא ביופי ושקט, עם חיבור אמיתי בריא ושלם עם הטבע הירוק שמסביבנו.

ארבע עונות- גינון עם אהבה לטבע.

כתבות וטיפים על גינון

שילוב אבני מדרך בגינה

בעיצוב והקמה של גינות נעשה לעיתים קרובות שימוש באבני מדרך .אבני מדרך מהוות בסיס ליצירת שבילים, תיחום אזורים וליצירת משטחי ישיבה לאבני מדרך בגינה מטרות

להמשך קריאה...

לפרטים ולתיאום פגישה התקשרו 050-253-7069
או מלאו את הטופס המצורף