050-253-7069

בריכות נוי

בריכות נוי הן אלמנט טבעי שמוסיף סגנון לגינה וממלא אותה בחיים וצבע. קול פכפוך המים, הדגים השוחים בשלווה… כל אלו מספקים מקום מרגוע ושקט מחיי היום יום הרגילים, את ההזדמנות לעצור ולנשום.
לבריכות נוי ישנן סגולות של הרגעה ומנוחה שחשובים  לכל אדם, ואנחנו שמחים ליצור ולאפשר את מקום המפלט החיוני הזה. 

עיצוב והקמת בריכות נוי הינה התמחות המשלבת כמה שלבים חשובים:

תכנון- ארבע עונות מציעים מגוון אפשרויות בהקמת בריכות הנוי: בריכות שקועות או מוגבהות, בסגנונות בנייה שונים ועוד. נבחן את תנאי השטח של הגינה ואת ההתאמה הנדרשת להקמת בריכת הנוי, כל זאת לפי הרצונות של הלקוח ובהתאמה לגינה הקיימת כך שייווצר אפקט שלם והרמוני.

עיצוב- עיצוב בריכות הנוי מורכב משני אלמנטים. האלמנט הראשון קשור להתאמה לגינה הקיימת, האלמנט השני קשור להפיכת הבריכה לפונקציאלית כך שלא תידרש אחזקה שוטפת רבה. לשם כך ארבע עונות משתמשים במוצרים מעולים ואיכותיים המתאימים לאקלים הארץ-ישראלי. 

הקמה-  הקמה נכונה היא פועל יוצא של ארגון מדויק. הזמנת כל החומרים ועבודה מוקפדת לאורך כל שלבי ההקמה. הצוות של ארבע עונות מיומן, מקצועי ואיכותי וכל העבודה נעשית בפיקוח מלא של דודי ועומר דורנאי הבעלים של ארבע עונות.

שירות- השירות אצלנו בארבע עונות חשוב ביותר! הוא בא לידי ביטוי בהבנת הצרכים, בשקיפות, ביעוץ המקצועי והתאמה של התכנון והעיצוב של בריכת הנוי לתנאי השטח של הגינה. לאורך כל הפרויקט אנו זמינים ובקשר ישיר ורציף עם הלקוח ובמענה זמין גם לאחר סיום הפרויקט.

הצוות המקצועי והמיומן של ארבע עונות בעלי ניסיון רב בהקמה, תכנון ועיצוב בריכות נוי. צוות ארבע עונות יעצב ויקים את גינת הנוי הפורחת שלכם עם חומרים טבעיים, בשילוב עם אלמנטים של בניה אקולוגית.

הצוות שלנו מורכב מעובדים מנוסים ונמרצים וכולל אגרונום המתמחה בנושאי קרקע ומים/תכנון מערכות השקיה/אקולוגיה בחצר הנוי.

ארבע עונות – עיצוב, תכנון. הקמה.

ארבע עונות- גינון עם אהבה לטבע

כתבות וטיפים על גינון

שילוב אבני מדרך בגינה

בעיצוב והקמה של גינות נעשה לעיתים קרובות שימוש באבני מדרך .אבני מדרך מהוות בסיס ליצירת שבילים, תיחום אזורים וליצירת משטחי ישיבה לאבני מדרך בגינה מטרות

להמשך קריאה...

לפרטים ולתיאום פגישה התקשרו 050-253-7069
או מלאו את הטופס המצורף