050-253-7069

עיצוב והקמת גינות

עיצוב והקמת גינות  זו המומחיות שלנו. בארבע עונות אנחנו רואים בגינה, במרפסת או בגג חלק בלתי נפרד מהבית ומאיכות החיים של המשפחה. הגינון, הצמחים ופינות הישיבה מחוץ לבית  נועדו להשלים את סביבת המגורים שלנו ולהוות מקום מפלט ירוק ופורח.

עיצוב והקמת גינה הינה התמחות המשלבת כמה שלבים חשובים:

תכנון- בארבע עונות לפני שאנחנו ניגשים למשימה אנו לומדים את הפרויקט.

הדבר הראשון שנאפיין מול הלקוחות הוא את הצרכים המיוחדים להם, איזה סגנון גינה הם אוהבים, כמה פינות ישיבה הם צריכים, האם הם רוצים בריכת נוי, מסלעה או גינת תבלינים. אנו מתייחסים לרצונות הלקוחות בתכנון, במטרה להגיע להתאמה מקסימלית בין תנאי השטח ורצונותיהם. רק לאחר הבנת הצרכים המיוחדים ללקוח אנו נגשים למלאכת תכנון הפרויקט.

הדבר השני שנבחן הוא תנאי השטח ומתאר הגינה, מהו סוג האדמה, האם הגינה משופעת, האם הגינה היקפית או משטח גדול שדורש חלוקה. אנו יודעים לבחון את השטח ולשאול את השאלות שיתנו לנו את המידע המרבי לתכנון גינה נכון וחכם.

עיצוב- עיצוב הגינה מורכב משני אלמנטים. האלמנט הראשון קשור לתכנון של הגינה והפונקציאליות שלה. האלמנט השני קשור בבחירת החומרים: סוגי הצמחים, העצים, הפרחים. סוגי האבנים, חלוקי הנחל והמסלעות, האלמנטים הגדולים והמרשמים שנבחר להוסיף לגינה כגון, בריכת נוי, פינת ישיבה טבעית ומרשימה, נחל זורם, פינת בר ואפילו לול תרנגולות.

השילוב של התכנון החכם ובחירת החומרים המתאימה הם מה שיוצרים גינה  יפה ופונקציונאלית לאורך שנים רבות.

הקמה- הקמה נכונה היא פועל יוצא של ארגון מדויק. הזמנת כל החומרים, עבודה מוקפדת משלב התשתיות ועד שלב השתילה. שמירה על ניקיון הסביבה, פינוי הפסולת והגשת הגינה באופן שלם. בצוות "ארבע עונות" הגננים מקצועיים וכל העבודה נעשית בפיקוח מלא של דודי ועומר, הבעלים של ארבע עונות.

שירות- השירות אצלנו בארבע עונות חשוב ביותר, הוא בא לידי ביטוי בהבנת הצרכים, בשקיפות במתן ההצעה וברמת הפירוט שלה, ביעוץ המקצועי והתאמת התכנון ועיצוב הגינה לתנאי השטח, בזמינות שוטפת וקשר ישיר ורציף עם הלקוח ובמענה זמין גם לאחר סיום הפרויקט.
הצוות המקצועי והמיומן של ארבע עונות בעלי ניסיון רב בתכנון ועיצוב גינות.

 אנחנו נתרגם חלומות ורצונות לגן פורח ונהפוך כל גינה למעוצבת, מרשימה, צומחת ומשגשגת. צוות ארבע עונות יעצב ויקים את גינת הנוי הפורחת שלכם עם חומרים טבעיים, בשילוב עם אלמנטים של בניה אקולוגית. 

הצוות שלנו מורכב מעובדים מנוסים ונמרצים וכולל אגרונום המתמחה בנושאי קרקע ומים/תכנון מערכות השקיה/אקולוגיה בחצר הנוי.

ארבע עונות – עיצוב, תכנון. הקמה.

כתבות וטיפים על גינון

שילוב אבני מדרך בגינה

בעיצוב והקמה של גינות נעשה לעיתים קרובות שימוש באבני מדרך .אבני מדרך מהוות בסיס ליצירת שבילים, תיחום אזורים וליצירת משטחי ישיבה לאבני מדרך בגינה מטרות

להמשך קריאה...

לפרטים ולתיאום פגישה התקשרו 050-253-7069
או מלאו את הטופס המצורף