050-253-7069

אחזקת גינות

לאחר שסיימנו את שלב ההקמה, אתם נהנים מגינה מטופחת, שופעת, ירוקה ופורחת. אך על מנת להשאיר את הגינה במצבה המטופח  היא זקוקה לתיחזוק ושימור מתמיד. לרובנו הגדול אין פנאי לדאוג ולתחזק את הגינה ברמה הדרושה לה, וכאן אנחנו נכנסים לתמונה.
ארבע עונות הוקמה מתוך אהבה עמוקה לטבע, ולכן חשוב לנו לשמור את הגינה במצב מיטבי בכל העונות ולכל אורך השנה. באמצעות טיפול מסור ומוקפד, עם ירידה לפרטים הקטנים ובטיפול קפדני ואוהב. הגינה שלכם תראה תמיד כמו ביום שהוקמה, ותוכלו לשמר את הפלא והיופי לאורך שנים רבות. בארבע עונות אנחנו מספקים שירותי אחזקת גינות עם צוות מקצועי ומיומן שישאיר את הגינה רעננה, משגשגת וצומחת, עם ירידה לפרטים הקטנים ובטיפול קפדני ואוהב.
כמו בהקמה, גם אחזקת גינות הינה מומחיות הדורשת תשומת לב ומיומנות:

תכנון העבודה- כשאנחנו ניגשים למשימת תחזוק הגינה, אנחנו עוברים על הפרטים והרצונות של הלקוחות, על מנת לשמר את הגינה לשביעות רצונם המלאה. 

עיצוב- משימת העיצוב בתיחזוק הגינה היא לשמר את הגינה ברמת העיצוב הגבוהה בו הייתה כשהוקמה, ולהעניק לה את אותה רעננות וחיות מבלי לשנות את מראיה. השילוב של התכנון החכם ובחירת החומרים המתאימה הם מה שיוצרים גינה מנצחת אשר תשמר יפה ופונקציונאלית למשך שנים.

שירות- השירות אצלנו בארבע עונות חשוב ביותר. הוא בא לידי ביטוי בהבנת הצרכים של הלקוח ושל הגינה. בזמינות שוטפת וקשר ישיר ורציף עם הלקוח.

הצוות המקצועי והמיומן של ארבע עונות בעלי ניסיון רב בתכנון ועיצוב גינות.
אנחנו נתרגם חלומות ורצונות לגן פורח ונהפוך כל גינה למעוצבת, מרשימה, צומחת ומשגשגת. צוות ארבע עונות יעצב ויקים את גינת הנוי הפורחת שלכם עם חומרים טבעיים, בשילוב עם אלמנטים של בניה אקולוגית.
הצוות שלנו מורכב מעובדים מנוסים ונמרצים וכולל אגרונום המתמחה בנושאי קרקע ומים/תכנון מערכות השקיה/אקולוגיה בחצר הנוי.

ארבע עונות – עיצוב, תכנון. הקמה.

 

כתבות וטיפים על גינון

שילוב אבני מדרך בגינה

בעיצוב והקמה של גינות נעשה לעיתים קרובות שימוש באבני מדרך .אבני מדרך מהוות בסיס ליצירת שבילים, תיחום אזורים וליצירת משטחי ישיבה לאבני מדרך בגינה מטרות

להמשך קריאה...

לפרטים ולתיאום פגישה, התקשרו 050-253-7069
או שלחו הודעה בטופס המצורף