050-253-7069

לקוחות ממליצים

אלכס מחדרה

מצאתי באינטרנט המלצות על דודי מארבע עונות – יש לנו גינה של 40 מ"ר בחדרה. הצעת המחיר הייתה מדויקת. הביצוע וצוות העובדים היו מעולים, ודודי זמין לכל שאלה. כבר המלצתי לחברים בחדרה. אני מאד מרוצה ואוהב את הגינה.

אילנה מטבעון

צוות ארבע עונות הקים עבורנו גינה יפה ומטופחת. העבודה כללה הקמת מערכת השקיה ממוחשבת הכוללת דישון, הנחת שבילים מאבן בזלת מנוסרת, הקמת גדר מיתרים, וכמובן שתילת עצי פרי, מטפסים וצמחים רב שנתיים. הם היו מקצועיים ונחמדים ועמדו בזמנים שנקבעו. אני מחכה כבר לאביב לראות את הגינה שלי פורחת. ממליצה!

אייל מכפר סבא

לפני שנתיים רציתי לעשות גינה מצאתי באינטרנט המלצות ופניתי לקבל הצעת המחיר שהייתה מפורטת ותאמה את הצרכים שלנו. אנחנו מאד אוהבים את הגינה. מומלץ. מומלץ. מומלץ

מוטי ורחל מירושלים

דודי ועומר הקימו לי גינה של 150 מ"ר בירושלים.  דודי מאד מקצועי, ידען היה קשוב לנו כלקוחות .זמין תמיד. יש לו צוות עובדים מצוין. עמידה בזמנים – אין דברים כאלה. אני ממליץ.  אני מאוהב בגינה.

אוסי מכרם מהרל

הגינה שלי מאד גדולה דודי והצוות הקימו את הגינה מהתחלה החל ממערכת ההשקיה הדשא והקמת שבילים .אין לי מילים פשוט הכל היה מעולה מהצעת המחיר דרך הביצוע והתוצאה WOW אני ממליצה. מקצועי, מעולה, דודי נעים הליכות. מילה זו מילה. גינה זו גינה.

אלי ממושב בארותיים

הגעתי לעומר ודודי דרך אתר מדרג. פניתי אליהם במהלך פרויקט גדול של בניית בית והם בעלי מקצוע שכל בעל פרויקט מייחל להם. קודם כל אצלם זו אמינות ומילה זו מילה, הם עבדו מצוין כצוות ואיכות העבודה הייתה פנטסטית, הם לא עשו לנו רק גינה אלא גם בריכת דגים מדהימה. הייתה לנו איתם תקשורת מצוינת ואני מאוד ממליץ!!!

 

אלעד אדריכל נוף

הגעתי אל דודי ועמר מארבע עונות דרך הלקוחה  של הפרויקט. העבודה איתם הייתה מצוינת וזורמת

הייתה לי איתם תקשורת מצוינת וקולחת, הם היו מדויקים ויצירתיים בעבודה שלהם. אני בהחלט ממליץ!!!

מיכאל מאחוזת ברק

 הגענו לעומר ודודי דרך אתר מדרג שנתן עליהם ביקורת טובה מאוד. מאוד אהבנו את הגישה הטבעית והירוקה שלהם, בהתחלה חשבנו לשים דשא סינטטי והם שכנעו אותנו לשים דשא אמיתי ואנחנו מאוד אוהבים ושמחים על התוצאה. בזמן העבודה הייתה לנו תקשורת מצוינת איתם, הם היו קשובים ונתנו מענה. גם אחרי שהקמת הגינה הסתיימה הם שלחו לנו מידע מפורט כיצד לטפל בגינה שלנו בחורף. הגינה היא בדיוק מה שרצינו.

אלחנן 

החוויה עם דודי ועומר היתה נהדרת. כיף לעבוד עם אנשים שמציבים לעצמם למטרה שנהיה מרוצים מאוד. הצעת המחיר הייתה מדויקת ולא היו "הפתעות" נוספות במהלך ובסוף העבודה. כוח העבודה היה זריז ואיכותי והעבודה נעשתה במקצועיות, ביסודיות ותוך שמירת הקיין והנקיון בסביבת העבודה. גם לאחר סיום העבודה היו עומר ודודי קשובים לשאלות, מתן עצות וטיפים להמשך. עכשיו הגינה יפה ופורחת. מה עוד נותר לבקש? ממליץ בלי צל של ספק! 

יונתן, פרדס חנה

 הגענו לדודי ועומר דרך אתר מדרג בעקבות הקמת גינה של 100 מטרים. הם חברה מאוד נעימים והעבודה הייתה מקצועית! מאוד עזר לנו לדעת שדודי הוא אגרונום. העבודה הייתה מהירה והם זמינים לשאלות שלי גם לאחר שהגינה הוקמה. ממליץ!

כתבות וטיפים על גינון

שילוב אבני מדרך בגינה

בעיצוב והקמה של גינות נעשה לעיתים קרובות שימוש באבני מדרך .אבני מדרך מהוות בסיס ליצירת שבילים, תיחום אזורים וליצירת משטחי ישיבה לאבני מדרך בגינה מטרות

להמשך קריאה...

לפרטים ולתיאום פגישה התקשרו 050-253-7069
או מלאו את הטופס המצורף