050-253-7069

תאורת גינה

גם בשעות החשיכה אנחנו נהנים לשבת בגינה. מאחר והרבה אירועים שאנחנו מקיימים בחצר נוטים לגלוש גם לשעות אחר הצהריים והערב. על מנת שהשהייה בגינה בשעות החשיכה תהיה לנוחה ונעימה חשוב להשקיע בתאורת גינה איכותית וטובה.
אצלנו ב"ארבע עונות" אנחנו מאמינים כי תאורת הגינה היא חלק מרכזי בעיצוב הגינה. כמו שבתוך ביתנו התאורה היא הנותנת את הטון והאחראית על יצירת האווירה, תאורת הגינה אחראית באותה המידה גם על יצירת האווירה מחוצה לו. לכן ב"ארבע עונות" אנחנו משקיעים מחשבה רבה בתכנון ובהקמת תאורה נכונה לגינה אשר תוסיף ותדגיש את הקטעים הפורחים של הגינה ותציג אותה במלוא תפארתה.

עיצוב והקמת תאורת גינה הינה התמחות המשלבת כמה שלבים חשובים:

תכנון- בארבע עונות אנחנו מתכננים את תאורת הגינה כך שתתאים לאופי הגינה ותדגיש את מלוא יופיה, תוך כדי התחשבות ברצונות הלקוח. החזון שלנו הוא שתאורת הגינה תוסיף למראה הגינה הקיימת אפקט של זוהר וחמימות ומראה נעים ומזמין.

עיצוב- ארבע עונות שמים דגש רב על עיצוב תאורת הגינה באופן המדויק שידגיש את איזוריה הקסומים של הגינה ושיאיר אותה באופנים שונים שיעניקו לגן מראה מיוחד ומגוון.  

הקמה-  הקמה גינה ותשתיות תאורה היא פועל יוצא של ארגון מדויק. הזמנת כל החומרים ועבודה מוקפדת לאורך כל שלבי ההקמה. הצוות של ארבע עונות מיומן, מקצועי ואיכותי וכל העבודה נעשית בפיקוח מלא של דודי ועומר דורנאי הבעלים של ארבע עונות.

שירות- השירות אצלנו בארבע עונות חשוב ביותר! הוא בא לידי ביטוי בהבנת הצרכים, בשקיפות, ביעוץ המקצועי וההתאמה של התכנון והעיצוב של תאורת הגינה לתנאי השטח של הגינה. לאורך כל הפרויקט אנו זמינים ובקשר ישיר ורציף עם הלקוח ובמענה זמין גם לאחר סיום הפרויקט.

הצוות המקצועי והמיומן של ארבע עונות בעלי ניסיון רב בהקמה, תכנון ועיצוב גינות. צוות ארבע עונות יעצב ויקים את גינת הנוי הפורחת שלכם עם חומרים טבעיים, בשילוב עם אלמנטים של בניה אקולוגית.

הצוות שלנו מורכב מעובדים מנוסים ונמרצים וכולל אגרונום המתמחה בנושאי קרקע ומים/תכנון מערכות השקיה/אקולוגיה בחצר הנוי.

ארבע עונות – עיצוב, תכנון. הקמה.

ארבע עונות- גינון עם אהבה לטבע

כתבות וטיפים על גינון

שילוב אבני מדרך בגינה

בעיצוב והקמה של גינות נעשה לעיתים קרובות שימוש באבני מדרך .אבני מדרך מהוות בסיס ליצירת שבילים, תיחום אזורים וליצירת משטחי ישיבה לאבני מדרך בגינה מטרות

להמשך קריאה...

לפרטים ולתיאום פגישה התקשרו 050-253-7069
או מלאו את הטופס המצורף